Ogłoszenie o naborze

06.04.2018

Jesteśmy firmą z branży przetwórstwa spożywczego, o ugruntowanej pozycji rynkowej, zlokalizowaną w rejonie Sandomierza. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

·     Odpowiedzialność za prowadzenie kompleksowej księgowości

     zgodnie z obowiązującymi przepisami

·     Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i

     merytorycznym

·     Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych

·     Weryfikacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT

·     Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, NBP oraz

     audytorami

·     Sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych dla spółki

·     Opracowywanie procedur i regulacji z zakresu księgowości

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

·    Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

·    Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku

     Samodzielnego/Starszego Księgowego

·    Biegła znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa

     podatkowego ( CIT, VAT)

·    Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-

     finansowego SAP (warunek konieczny) oraz dobra znajomość MS Excel

·    Mile widziane doświadczenie w obszarach: rachunkowość spółek z

     kapitałem zagranicznym oraz znajomość branży spożywczej

·    Dokładność, rzetelność, zorganizowanie praz umiejętność

     identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

·    Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

     znajomość języja niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zatrudnionej osobie oferujemy:

·    stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w

     międzynarodowym środowisku

·    przyjazną atmosferę pracy

·    atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy zainteresowane osoby o przysłanie dokumentów aplikacyjnych (w języku polskim i angielskim/niemieckim) na adres e-mail:

piotr.maminski@dreher-group.com